KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Bitescil Domain&Hosting İnternet Bilişim Web ve Bilgi Teknolojileri, 2012 yılında, internet tabanına yayılmak ve bu geniş ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firmalara kurumsal çözümler getirme amacıyla Asaf Bilişim Bilgisayar İnternet Hizmetleri ve Pendik Medya Tanıtım Yayıncılık Web Tasarım" olarak başlayan hikayesini Bitescil Domain&Hosting İnternet Bilişim Web ve Bilgi Teknolojileri olarak değiştirmiştir.Bu profesyonel yapılanma ile hizmete adımlarını attı. Daha sona çalışmalarını büyüterek sadece tasarım alanında değil web hosting, reseller hosting, Kiralık sunucu, VDS sanal sunucu, ircd hosting, radyo hosting ve interaktif hizmetleri, internet danışmanlık, seo danışmanlık, reklam yönetimi, grafik tasarım vb. gibi alanlarda sizlere hizmet vermeyi amaç edindi. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal hosting ya da kişisel hosting ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili firma olarak hizmetinizdeyiz... .Hızlı ve lider Müşteri Destek Servisimiz, Yurt içi ve yurt dışında yüksek performanslı güvenilir network bağlantılarımız, rakipsiz "yüksek kalite, düşük fiyat, güvenli çözümler, yeteri kadar hosting alanı" politikamız, ve daima en profesyonel ve size yeterli olan hizmeti sunuyoruz.Neden Bitescil ?

TEKNOLOJİ - En son donanım ve yazılım teknolojileri,tecrübeli Arge ekibi Bünyemizde çalışan sistem uzmanları ve yazılımcılar güncel teknolojileri yakından takip ederler.Hizmet kalitesinin yükseltilmesi, güvenlik, altyapı ve gelişen teknolojilerin adaptasyonu için sürekli yeni çalışmalar yapılır.Tüm bu çalışmalar gözle görülür bir biçimde müşterilerimizin hizmetine sunulur. DESTEK - Kaliteli, detaylı ve sıcak destek anlayışı.
Hosting hizmetinin en önemli parçalarından birisi MÜŞTERİ DESTEĞİDİR. Bitescil.com bu konuda ciddi çalışmalar yapmıştır.Bunun en belirgin örneği müşterilerimizin tüm işlemlerini kendi yapabileceği kontrol panelleri ve destek platformudur.
ESNEKLİK -Esnek ve hızlı çözüm geliştirme anlayışı. Bitescil.com , Hosting platformlarını geliştirilmeye açık bir anlayış ile yönetir.Önceden belirlenmiş güvenlik politikalarına sadık kalarak ,müşterilerinin uygulamaları için özel çözüm platformları geliştirir ve oluşturur.İletişim Bilgileri

Bitescil Domain&Hosting İnternet Bilişim Web ve Bilgi Teknolojileri

+90 (216) 491 74 74

destek@bitescil.com

http://www.bitescil.com

Kaynarca Mah. Deniz Cad. Küçüksu Sk. No:8/A Pendik / ISTANBULDatacenter'dan Kareler

Müşteri Girişi